İnşaat

Alfen Group Proje İşleri

Ürünlerimiz

Anasayfa Ürünlerimiz İnşaat , Mimarlık ve Dekorasyon İşleri

İnşaat , Mimarlık ve Dekorasyon İşleri

Kalite Yönetim Standartları çerçevesinde yaşam kalitesinin iyileştirilmesi için yasal zorunluluklara, teknik şartnamelere uygun sadece müşterilerinin değil, nihai kullanıcılarının memnuniyetini gözeten, yaşam kalitesini arttıran yapılar üretmeyi Kalite Politikası olarak benimsemiştir.

Proje İşleriProje İşleri

Proje İşleri

Uzman teknik kadrosu ve kurulduğu dönemden beri kazandığı iş deneyimleriyle Türkiye, Rusya ve dünyanın muhtelif yerlerinde önemli Mühendislik projeleri hayata geçirmektedir.

 

Uluslararası Proje Deneyimi ile uluslararası ofisler kurup Mühendislik Hizmetleri vermektedir. Özel ve Kamu Kurumlarına ait her türlü alt yapı ve üst yapı projeleri, kanalizasyon ve yağmur suyu drenaj projeleri, otoyol ve köprülü kavşak inşaatları, okul ve yurt inşaatları ve toplu konut projelerinin hazırlanması ve uygulanmasını kapsamaktadır.

 

Aşamalar

  • Projelendirme
  • Uygulamalar

Otel ve Villa İnşaat ve Mimari TasarımOtel ve Villa İnşaat ve Mimari Tasarım

Otel ve Villa İnşaat ve Mimari Tasarım

2012 Moskova Otel Projesi


Tadilat ve Dekorasyon İşleriTadilat ve Dekorasyon İşleri

Tadilat ve Dekorasyon İşleri

Restoran, Otel odası, Spor salonu yapımı tadilat ve dekorasyon işlerini anahtar teslim yapıyoruz.


Tadilat ve Dekorasyon İşleriTadilat ve Dekorasyon İşleri
Yurt İçi Otel ProjelerimizdenYurt İçi Otel Projelerimizden

Yurt İçi Otel Projelerimizden


Yurt İçi Otel ProjelerimizdenYurt İçi Otel Projelerimizden
Dekoratif ve Endüstriyel Akvaryum YapımıDekoratif ve Endüstriyel Akvaryum Yapımı

Dekoratif ve Endüstriyel Akvaryum Yapımı

Müşterilerimizin talep ve doğrultularına göre Otel ve Restoran, Alışveriş merkezi, İşyeri ve benzeri mekânlarda dekoratif amaçlı akvaryumlar ve aynı zamanda yere uyumlu özel tasarımlı Istakoz, Kral Yengeci akvaryumları yapmaktayız.


Peyzaj İşleri ve Golf Sahası Yapımı

Peyzaj İşleri ve Golf Sahası Yapımı

Müşteri talep doğrultusunda özel tasarımlı Peysaj projeleri, Hayvan barınma alanı ve uluslararası standartlara göre Golf Sahası projeleri yapıyoruz.


Asansör Proje İşleriAsansör Proje İşleri

Asansör Proje İşleri

Şirketimiz her türlü hidrolik ve mekanik insan, yük, yemek, garaj asansörü asansör, yürüyen merdiven ve otomatik bina kapılarının montajı, modernizasyonu, periyodik bakım ve servisine yönelik eksiksiz ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. Alışveriş merkezi, otel, havalimanı, spor kompleksi, turizm ve iş merkezi v.s.  için en ideal  özel tasarımlar sunmaktayız. Projelendirme, tamir, tadilat ve yeni asansör yapımı işlerinde sıfırdan imalat ve montaj işleri yapılmaktadır.


VinçVinç

Vinç

Kiralık vinç hizmeti, kiralık hiyap vinç, ikinci el hiyap satış ve teknik destek ve danışmanlık konularında destek vermektedir.